OneMBA – the only truly global executive MBA
Het Videobureau maakt inhoudelijke films voor organisaties die iets te vertellen hebben. Van shortdocs en campagnefilms tot de editing van langere documentaire projecten.
Documentaire, shortdoc, bedrijfsfilms, promovideo’s, animaties, timelapse, hyperlapse, voorlichtingsfilms, kunstprojecten, campagnefilms, Editor, Editing, documentaire editing, Corporate storytelling, motiongraphics, videoproductie
1143
wp-singular,post-template-default,single,single-post,postid-1143,single-format-standard,wp-theme-infographer,wp-child-theme-infographer-child,infographer-core-1.1,infographer-child-theme-ver-1.0.1,infographer-theme-ver-2.2,ajax_leftright,page_not_loaded

Blog

OneMBA – the only truly global executive MBA

 

OneMBA is de enige echte global executive MBA. Het is een samenwerkingsverband tussen vijf van ’s werelds meest vooraanstaande business schools. Deelnemers reizen de hele wereld over om aan den lijve te ondervinden hoe het is om internationaal zaken te doen.

Marco van de Ploeg van FairMedia.tv reisde mee van Europa naar Azië en Amerika. Hij kwam terug met een héle hoop videomateriaal. Al dat materiaal heb ik in de edit teruggebracht tot 4 minuten. Visit onemba.org to learn more!

TAGS > ,