De Dunne Lijn
Koen Samson van Het Videobureau heeft de montage en videovormgeving verzorgd van de korte documentaire (shortdoc) De Dunne Lijn. In deze mini docu vertellen Santiago en Rosa hun verhaal over snel geld en respect van de straat. Een shortdoc in opdracht van Divosa.
Montage, editing, videovormgeving, shortdoc, mini documentaire, timelapse, maatschappelijke impact
3613
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3613,single-format-standard,infographer-core-1.1,infographer-child-theme-ver-1.0.1,infographer-theme-ver-2.2,ajax_leftright,page_not_loaded

De Dunne Lijn

Category: Mini-docu, Voorlichting

WAT

Mini docu - Editing, videovormgeving en timelapse

BUREAU | PRODUCTIE

De Lichtjagers

Onderzoek & Interviews - Jessica Maas
Regie - Ilya van Marle
Productie - Mandy Huisson
Camera - Ruben de Kemp, Erik Carrière, Ilya van Marle
Timelapse & Montage - Koen Samson
Audio nabewerking - Hans Bakker

About

In deze mini-documentaire van Jessica Maas & Ilya van Marle vertellen Santiago en Rosa openhartig hun verhaal over ‘snel geld’ en ‘respect van de straat’. Ze hopen hiermee hulpverleners, beleidsmakers en bestuurders aan het denken te zetten.